Hakkımızda

Firmamız 1952 yılında Hacı Mehmet SALUR tarafından kurulmuş olup daha sonraki yıllarda oğulları; Murat SALUR, Hasan SALUR, Ahmet SALUR ve Süleyman SALUR tarafından sürekli geliştirme ve değişime tabi tutulmuş, bunun sonucu olarak kurumsal kimliğine kavuşmuş bir aile şirketidir.

Firmamız gıda sektöründe hizmet vermekte olup ana üretim konusu helva, tahin, reçel, ve susam olarak belirlenmiştir. Firmamız rakiplerine nazaran ürün kalitesinde yıllarca ‘‘değişmeyen doğal lezzet’’ in ağız tadında hep aynı şekilde kalması için çalışmıştır ve çalışmaktadır. Gıda mühendisleri eşliğinde yapılan AR-GE çalışmalarıyla ürün çeşidimize sürekli yeni tatlar  katma çabası içerisinde bulunmaktayız. Kurulduğu günden bu yana aralıksız üretimine devam eden firmamız bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizin satış ve dağıtımında ülkemizin her yerine ulaşılması hedeflenmiş ve bu hedefe başarıyla ulaşılmıştır. Üretim faaliyetlerimizi 3000 m2 kapalı alandaki fabrikamızda gerçekleştirmekte olup teknolojimizi sürekli geliştirerek Cr-Ni kazanlarda en hijyenik şekilde üretim yapmaktayız. Firmamız ürün kalitesini ISO 9001 ve HACCP kalite belgeleriyle tescil etmiştir.

Sektördeki hedeflerimizi şimdiye kadar başarıyla gerçekleştirmiş olup ileriki hedeflerimizi gerçekleştirmek içinde aynı azim ve kararlılığı göstermekteyiz. Değişen ve gelişen Konya ve dünya pazarında ‘‘Değişmenin yeni yüzü’’ olma yolundaki çabamıza öncü kuruluş olarak devam etmekteyiz

Ürün Kataloğumuzu İncelemek İçin